Antiac

Výběr vhodných Salcura Antiac výrobků

Antiac Aktivní péče:

Při přetrvávajícím mírném až silném výskytu akné.

  • Aktiv Liquid Spray – Activ tekutý sprej
  • Aktiv Gel Serum – Activ gelové sérum

Antiac každodenní péče:

Uchovává čistou pleť a redukuje drobné problémy pleti.

  • Daily Face wash – denní čistící přípravek
  • Daily Face Wipes – čistící ubrousky

 

Antiac Aktivní péče

Antiac Activ tekutý sprej

Účinný přípravek pro mastnou pleť, pleť s ucpanými póry a sklonem k akné. Pomáhá při: akné na obličeji a zádech, černých i bílých tečkách, výskytu skvrnek a pupínků.

Způsob použití:

V případě nutnosti používejte ráno a večer. Aplikujte na obličej a jemně vyčistěte obličej bavlněnými tampónky. Pokud máte vážnější problémy nechte přípravek působit a jemně ho do pokožky vmasírujte čistými prsty.

 

Gelové sérum- maximálně silné

Účinně cílený přípravek pro rychlou redukci pupínků a skvrnek do 4 hodin. Rychle působící gelové sérum obsahuje silnou směs přírodních, klinicky ověřených látek. Zklidňuje a čistí.

Použití:

Naneste přímo na postižené místo. Opakujte aplikaci, dokud pupínek nezmizí. Používejte společně s dalšími Antiac produkty pro maximální účinek.

(Bohatý na omega mastné kyseliny, vitamín A a zinek. Obsahuje tea tree, aloe vera a eukalyptus.)

 

Antiac každodenní péče

Antiac Daily Face Wash – denní čistící prostředek na obličej

Pro účinnou péči o problematickou a aknózní pleť. Hloubkově čistící receptura odstraňující nečistoty z pleti. Používejte ráno a večer. Naneste na ruce a jemně vmasírujte na vlhký obličej. Důkladně smyjte teplou vodou a jemně osušte.

 

Antiac Daily Face Wipes – čistící ubrousky na obličej

Jemně čistí mastnou pleť a pleť se sklonem k akné.

Způsob použití:

Jemně očištěte pokožku přes oční víčka, obličej a krk. Používejte ráno a večer dle potřeby. Ujistěte se, že je balíček důkladně opětovně zalepen, aby nedocházelo k vysychání ubrousků. Po použití vyhoďte do popelnice. Nesplachujte. Používejte společně s dalšími Antiac produkty pro maximální účinek.

 

 

 

Reference

Antiac Spray
Tento produkt je super snadný na použití a nevysušuje mi pokožku. Mám mírné akné na zádech a na hrudi, takže jsem použil i jiné přípravky na rozprašování dříve. Všechny ostatní postřikové přípravky mi vysychávají kůži, ale tento sprej ne! Určitě funguje dobře na zádech a budu ho i nadále kupovat!
S.E.29 let